, Temel İkili opsiyon: İpuçları ve Püf Noktaları

Seçerken, bir iş stratejisi takip, size pek çok seçenek. Ikili opsiyon en büyük para ticaret pazarı, dünya. Aşağıdaki tavsiyeler iyi ele ikili seçenek.bilmek, döviz çifti. Harcama sınırsız saat araştırma yaparak. Bazı şeyler daha azıyla. Tek bir para birimi çifti hakkında muayene ve BT'nin istikrarsızlık ve tahmini. haber ve hesaplama. Her zaman emin olun çok basit.

Yapmayın duygusal tüccarlar istiyorsanız, en başarılı ikili seçenek. Daha az olasılıkla, impulsif, riskli kararlar eğer yaklaştırmayınız ticaret heyecanla. Şüphe yok, duyguları bazı parça, ticari kararlar, ama her şey, rasyonel olarak en iyi sonuçları almak için.

Bakalım günlük ve dört saat çizelgeleri üzerinde ikili seçenek. Teşekkürler teknoloji ve kolay iletişim, çizelgeleme, uç ikili seçenek sağ aşağı çeyrek saat aralıkları. Olumsuz yanı, bu hızlı çevrim ne salınacaktır ve sonucunda, saf. Eğer daha uzun çevrim, giderek önlemek için fazlaca heyecan ve vurguladı-hakkında, my web sitesi tüccarlar.

Ikili seçenek olmalıdır gibi bir kumar oyunu. Arayan kişilerin heyecan için ikili seçenek vardır, yanlış nedenleri. Kumar, para, bir casino olurdu daha güvenli hale getirir.

istemiyorsanız, para kaybeder, kar, dikkat ediniz. Iyi kar bilinci gerçekten size bazı güzel karlar. Bununla birlikte, eğer bu dikkatsizlik, kaybetme riski fazla olurdu. En iyi zaman üzerinde ticaret marjı ise, konum, çok istikrarlı ve minimum risk, bir eksikliği.

kar tedbirli korumak için. Kar, potansiyel, karlar. Ancak, dikkatsizlik, kar olabilir zararlar aşmayın, olası kazanç sağlar. En iyisi, sadece bir farkla, konum, pazar, istikrarlı ve şans bir minimum düzeydedir.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “, Temel İkili opsiyon: İpuçları ve Püf Noktaları”

Leave a Reply

Gravatar